Notice: register_sidebar was called incorrectly. No id was set in the arguments array for the "main-sidebar" sidebar. Defaulting to "sidebar-1". Manually set the id to "sidebar-1" to silence this notice and keep existing sidebar content. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.2.0.) in /home/zapleczowy/domains/kolorowanki.bialystok.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4055
Kolorowanki Białystok

Proste kolorowanki

Małym dzieciom przygotowaliśmy specjalny rodzaj kolorowanek dostosowanych do ich umiejętności we władaniu kredkami.
Prosta forma, gruby obrys i jak najmniejsza liczba szczegółowych i małych powierzchni pozwala najmniejszym dzieciom zacząć bezstresowo zabawę z kolorowankami. Dzięki takiej formie maluch jest w stanie całkiem sprawnie pokolorować obrazek – nie jest zniechęcony wychodzeniem za linie ani zbyt dużą liczbą szczegółów na rysunku i chętnie sięga po kolejne kolorowanki.
 
kolorowanki-dla-dzieci-bialystok-011
Przez zastosowanie takiego sposobu przedstawienia przedmiotów bardzo szybko poprawia się dziecięca sprawność i pewność chwytu, a co za tym idzie – maluch w niedługim czasie będzie w stanie dokładnie pokolorować bardziej szczegółowy obrazek.